Průmyslové počítače a speciální PC systémy
E-shop Novinky O společnosti Realizované projekty Ke stažení Zaměstnání Kontakty
 
 

AutoCont CZ a.s.

AutoCont je českou soukromou společností, která v oblasti dodávek zboží, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) úspěšně působí již 20 let.

V druhém desetiletí své existence se AutoCont zaměřil na vybudování specializovaných divizí a postupně se propracoval mezi nejvýznamnější firmy i v oblasti rozsáhlých a složitých ICT projektů. Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, pečlivé sledování potřeb zákazníků a v neposlední řadě i promyšlená vnitřní organizace firmy, to vše přispělo ktomu, že je Autocont v současné době nejvýznamnějším českým dodavatelem informačních a komunikačních technologií v České republice a na Slovensku.

 
 
 
 

CAD Studio, a.s.

CAD Studio, a.s. je nejvýznamnějším dodavatelem CAD, CAM, PLM a GIS řešení ve střední Evropě. Portfolio společnosti pokrývá všechna profesní řešení v oblastech strojírenství a výroby, stavebnictví a architektury, geodézie a mapování, vizualizace a animace i geografických informačních systémů pro správu majetku a infrastruktury. V nabídce CAD Studia najdou zákazníci rovněž hardware související s nabízenými řešeními a komplexní nabídku služeb, včetně technické podpory.

 
 

AutoCont Control Systems, spol. s r.o.

Společnost AutoCont Control Systems působí na českém a slovenském trhu jako distributor produktů a komponent pro průmyslovou automatizaci a řízení technologických procesů. Zastupuje přední světové výrobce ve svém oboru - MITSUBISHI ELECTRIC, KNÜRR, SOFTING, SIEBERT, CITECT a řadu dalších, známých především vysokou kvalitou a spolehlivostí svých produktů.

 
 
 
 
 

AutoCont SK a.s.

AutoCont SK dodává zboží, služby a řešení v oblasti infokomunikačních technologií od roku 1990. K rychlému rozvoji v prvních rocích přispěla distribuce a servis kancelářské techniky, přímé obchodní partnerství se silnými značkami a budování obchodní a servisní sítě na celém Slovensku. Zároveň se společnost zaměřila na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu.

Systematické a dlouhodobé budování odborných schopností, starostlivé sledování potřeb zákazníků a promyšlena vnitřní organizace firmy přinesli ve výsledku fakt, že AutoCont SK je spolehlivým a osvědčeným dodavatelem infokomunikačních technologií, programových aplikací, vlastních řešení a outsourcingu. 

 

Mapa stránek