Průmyslové počítače a speciální PC systémy
E-shop Novinky O společnosti Realizované projekty Ke stažení Zaměstnání Kontakty

PRŮMYSLOVÉ POČÍTAČE

 
Naší hlavní činností je výroba průmyslových počítačů a speciální systémů. Odolnost proti vibracím, prachu, vlhkosti a vysoké teplotě umožňuje využití počítačů nejen v náročném průmyslovém prostředí, ale také například v medicíně, v potravinářství, ve školství, a tam, kde se na výpočetní techniku klade vysoký nárok nejen na výkonnost. Všechny komponenty vyhovují průmyslovým standardům a certifikacím. Každá sestava prochází všemi výrobními postupy, zátěžovými testy a výstupní kontrolou.
 
Na Vaše otázky jsou připraveni naši PRODUKTOVÍ MANAŽEŘI.
Neváhejte nás kontaktovat.
 
 
 

 ZÁKLADNÍ TYPY PRŮMYSLOVÝCH POČÍTAČŮ

 

                        

 
 
 
 

 Proč industrial počítače AUTOCONT?

Prověřená značka - 20 let zkušeností a pevné místo mezi elitními výrobci výpočetní techniky je zárukou výběru spolehlivého řešení pro široký okruh průmyslových aplikací.

Použití komponent s nejvyšší jakostí - pro výrobu průmyslových PC jsou použity pouze spolehlivé komponenty prověřených subdodavatelů. Tím jsou zajištěny všechny požadavky na průmyslové standardy a certifikace.
 
Testy kompatibility - rozsáhlé testy vzájemné kompatibility jednotlivých součástí zajistí u všech sestav dlouhodobou spolehlivost a eliminují náhodné nebo občasné selhání systému.
 
Individuální konfigurace - většina počítačů řady "Industrial AutoCont" je vyrobena systémem "Build to Order", sestaví se podle individuálního požadavku každého zákazníka, vzorové konfigurace jsou doporučené a poskytují volnost v realizaci individuálních potřeb zákazníků. To vše pouze v souladu s výsledky testů kompatibility.
 
Důraz na odolnost a spolehlivost - u průmyslových PC jsou kladeny vysoké nároky na bezúdržbový provoz a spolehlivost. Odolnost proti vibracím, prachu, vlhkosti a teplotě je zajištěna jak volbou vhodných komponent, tak výrobními postupy, zátěžovými testy i důkladnou výstupní kontrolou.
 
Vlastní vývoj a zákaznické úpravy - stále více produktů je vyvíjeno od základu přímo v AutoContu. Znalosti lokálního trhu a zkušenosti se stavbou PC umožňují přizpůsobit počítač ještě více potřebám českých zákazníků.
 
 
 
 
 
 
 
 

 Desatero průmyslových počítačů

Robustnost – v průmyslovém provozu není nouze o nárazy z důvodu neopatrného zacházení. PC jsou proto vyrobeny z kvalitní oceli a vyztuženy vzpěrami pro minimalizaci nárazů rozložením mechanické energie.

Prachuvzdornost – prach je největším škůdcem v průmyslu. Ochranu PC tvoří funkční ventilátory, které nasávají vzduch do PC přes vstupní filtry. Díky přetlaku uvnitř skříně a jeho odvodu speciálními otvory je zařízení ochráněno před okolním prachem.
 
Nárazuvzdornost – kvalitní ocel, speciální uložení a odpružení vnitřních částí minimalizují účinek vnějších vibrací a nárazů. Maximální ochrany lze dosáhnout náhradou točivých součástí, aktivního chlazení pasivním, použitím SSD disků a flash pamětí místo pevných disků.
 
Voděodolnost – v některých specifických průmyslech a extrémních podmínkách se PC vystavuje účinkům vody. Panelová PC a displeje jsou kryté z čelní strany s účinností proti stříkající vodě. Některé jsou určeny až k trvalému provozu pod vodou.
 
Teplotní odolnost – bezproblémový chod systému je zajištěn aplikací technologických zařízení s velkou teplotní odolností v prostředí s teplotou pod bodem mrazu anebo s možností kumulace tepla.
 
Spolehlivost – veškeré průmyslové počítače jsou před expedicí testovány v celém teplotním rozsahu po dobu minimálně 24 hodiny, což umožňuje odhalit a následně odstranit případné skryté vady. Výsledkem je stoprocentní funkčnost a bezproblémový bezúdržbový chod v provozu. 
 
Účelovost – technologická zařízení jsou často určena na jednu speciální operaci. Bývají pro ně účelově vytvořeny operační systémy pro maximální funkčnost, 100% kompatibilitu hardwaru a softwarové aplikace. Takto vytvořené instalace v kombinaci s technologickými PC zajistí, že systémy v provozu budou bezproblémově pracovat po celou dobu své životnosti.
 
Kompaktnost – průmyslové technologické zařízení je vyráběno v různých formátech – 19“ RACK, desktop verze, vestavné kompaktní a miniaturní formáty. Kompaktní formáty jsou určeny pro montáž do strojů, na stěnu standardem VESA nebo pomocí montážních lišt.
 
Časová garance – některý zákaznický software pracuje jen na platformách, pro které byl vytvořen. Pro tyto případy jsou dodávány dlouhodobě technologicky stejné PC a platformy. Je garantována možnost dodávek vybraných sestav až po dobu 10 let. To snižuje finanční investice na vývoj nových aplikací.
 
Funkčnost – S průmyslovými PC jsou nabízeny i rozšířené záruky a časově garantované servisy s možností provádění prací přímo u zákazníka. Tato nabídka napomáhá mírnit finanční ztráty způsobené odstávkou výrobních linek z důvodu neočekávaných závad na zařízeních nasazených v provozu.

 

Mapa stránek