Průmyslové počítače a speciální PC systémy
E-shop Novinky O společnosti Realizované projekty Ke stažení Zaměstnání Kontakty

PRŮMYSLOVÝ ETHERNET

 
Pod pojem průmyslový ethernet si lze představit dvě prolínající se oblasti. První jsou standardní protokoly TCP/IP, tak jak je známe z komerčního prostředí provozované na zodolněných aktivních prvcích a druhou oblastí jsou aktivní prvky, které různou měrou integrují standardy pro práci v reálném čase. Zvláštní skupinou jsou potom prvky, primárně určené pro dopravní prostředky, které musí splňovat některé další specifické normy. V naší nabídce najdete širokou škálu těchto produktů od společností Advantech, Moxa a ICP DAS.
 
  Ing. Nikola Holubová (produktový manažer)
Pod pojem průmyslový ethernet si lze představit dvě prolínající se oblasti. První jsou standardní protokoly TCP/IP, tak jak je známe z komerčního prostředí provozované na zodolněných aktivních prvcích – odolnější šasi, větší rozsah provozních teplot, pasivní chlazení, odolnost proti vibracím, vyšší EMC odolnost a odolnost vlastních komunikačních portů vůči napěťovým špičkám.
 
Druhou oblastí jsou aktivní prvky, které různou měrou integrují standardy pro práci v reálném čase jako je např. synchronizační protokol PTP, speciální průmyslové protokoly, jako jsou Ethernet/IP, Profinet a další, které ve většině případů vyžadují i speciální HW, s obdobnou odolností jako v předešlém bodě. Nadstandardně zde bývá řešena i redundance a to jak komunikační s extrémně krátkou dobou obnovení spojení (Turbo Ring, TurboChain,…), tak s redundantní napájecích částí.
 
Zvláštní skupinou jsou potom prvky, primárně určené pro dopravní prostředky, které musí splňovat některé další specifické normy. V naší nabídce najdete širokou škálu těchto produktů od společností Advantech, Moxa, ICP DAS a Tedia.
 
 

 

        ZÁKLADNÍ ROZDĚLENÍ
 


 

          

 

 

  Ing. Nikola Holubová (produktový manažer)
Mapa stránek