Průmyslové počítače a speciální PC systémy
E-shop Novinky O společnosti Realizované projekty Ke stažení Zaměstnání Kontakty

KAMEROVÉ SYSTÉMY

 
Do našeho portfolia jsme nově zařadili také dodávky kamerových systémů na klíč. Nabízíme komplexní řešení od projekčních služeb až po finální oživení, včetně možnosti integrace do systému EZS.
 
Pro více informací můžete kontaktovat produktovou manažerkou Ing. Nikolu Holubů.
 
 
 

POUŽÍVANÉ PROSTŘEDKY

 

  SOFTWARE

 
Jako SW platformu pro naše řešení preferujeme produkt Ateas Security, která umožňuje tvorbu škálovatelných řešení a splní veškeré nároční požadavky dnešních IP kamerových systémů. ATEAS Security dokáže naplno využít potenciálu koncových zařízení k maximálnímu zvýšení efektivity kamerového dohledu včetně možnosti připojení externích systémů, souřadnicových map, modulu detekce SPZ a dalších.
 
 

 
 

  KAMERY

 
Platforma ATEAS Security nebyla nikdy zaměřena na co možná nejširší nativní podporu mnoha výrobců IP kamerových zařízení, jelikož tento přístup může přinášet řadu problémů, ale na podporu špičkových výrobců, pro které garantuje plný rozsah funkcí a maximální využití jejich potenciálu pro vysokou efektivitu kamerového dohledu.
 
Seznam nativně podporovaných výrobců: 
 
                                  
 
 
Ostatní výrobci kamer jsou podporováni pomocí otevřeného standardu ONFIF. Výrobci však pomocí tohoto standardu většinou neumožňují využití 100% funkcí kamery. 
 
       
 
Pro extrémní podmínky nasazujeme průmyslové kamery Moxa se zárukou 5let.
 
   
 

 
 

  SERVERY

 
Standardně používáme vysoce kvalitní servery FujitsuSiemens s doživotní zárukou a nadstandardními servisními službami. Na přání zákazníka jsme schopni dodat i jiné HW prostředky, především z důvodu ctění firemní IT politiky, popř. je možné využít stávající prostředky včetně virtualizace – v těchto případech je však nutné rozsáhlé testování přenosových kapacit včetně zátěžových testů úložišť a serverů. 
 
           
   
 
 

 
 

  OSTATNÍ AKTIVNÍ PRVKY

 
Co se týče aktivních prvků, nasazujeme standardně průmyslové varianty komerčních produktů pro dosažení maximální spolehlivosti a dlouhodobé životnosti i při výskytu nestandardních událostí – přepěťové špičky, EMC rušení, přehřátí při výpadku klimatizace, prašné prostředí, apod. 
 
Zde preferujeme produkty značek:
     
 
Mapa stránek