Průmyslové počítače a speciální PC systémy
E-shop Novinky O společnosti Realizované projekty Ke stažení Zaměstnání Kontakty

ODOLNÉ NOTEBOOKY

Robustnost | Prachutěsnost | Voděodolnost | Otřesuvzdornost

 
Notebooky, které znáte z obchodů a televizních reklam v našem portfoliu nenaleznete. Naší devízou jsou, stejně jako u počítačů průmyslových, zařízení doprovázející svého uživatele nehledě na okolnosti a prostředí. V naší nabídce tak můžete najít odolné notebooky, tablety, PDA či smartphone, které vydrží pracovat v teplotách hluboko pod bodem mrazu, nebo na prudkém slunci; v poušti i v prudkém dešti.
 
Jedná se o spolehlivé společníky pro práci v terénu, na stavbách, v nebezpečném prostředí nebo v místech zvýšeného namáhání chemikáliemi a mechanickými vibracemi.
 
 

  ODOLNÉ NOTEBOOKY

 
Všichni jistě známe klasické notebooky, ultrabooky a netbooky, které si v dnešní době vydobyly místo na výsluní svým výkonem srovnatelným se stolními počítači a zároveň výdrží baterie, která bez problémů přežije kratší služební cestu.
 
Notebooky, které znáte z obchodů a televizních reklam však v našem portfoliu nenaleznete. Naší devízou jsou, stejně jako u počítačů průmyslových, zařízení doprovázející svého uživatele nehledě na okolnosti a prostředí. V naší nabídce tak můžete najít odolné notebooky, které vydrží pracovat v teplotách hluboko pod bodem mrazu, nebo na prudkém slunci; v poušti i v prudkém dešti.
 
Už nyní je vcelku jasné, jaké stroje můžete očekávat, nejedná se o zařízení určené pro každodenní kancelářské práce, ale o spolehlivé společníky pro práci v terénu, na stavbách, v nebezpečném prostředí nebo v místech zvýšeného namáhání chemikáliemi a mechanickými vibracemi. Naší vlajkovou lodí na poli těchto počítačů je léty prověřená a uznávaná značka Getac. Notebooky tohoto výrobce jsou profesionály prověřená zařízení, která můžete najít v těch nejnáročnějších aplikací, od vrtných plošin uprostřed širého moře, až po profesionální armády celého světa. Pokud tedy hledáte spolehlivý pracovní nástroj s nepřeberným množstvím možných úprav, rozšíření a příslušenství, pak jste na správném místě.
 
Hlavní přednosti odolných notebooků:
- vysoký výkon
- množství rozhraní
- extrémní odolnost
- maximální uživatelské přizpůsobení
- vysoká kompatibilita a množství rozhraní
- kvalitní displeje s možností dotykového ovládání
- globální navigační systémy
- redundantní baterie i diskové jednotky
- kvalitní dílenské zpracování
- široké spektrum příslušenství

 
 
 
 

  Nabídka notebooků

 

                  

 

 
 Mikuláš Müller (produktový manažer)
Mapa stránek