Průmyslové počítače a speciální PC systémy
E-shop Novinky O společnosti Realizované projekty Ke stažení Zaměstnání Kontakty

ODOLNÉ NOTEBOOKY

Robustnost | Prachutěsnost | Voděodolnost | Otřesuvzdornost

 
Notebooky, které znáte z obchodů a televizních reklam v našem portfoliu nenaleznete. Naší devízou jsou, stejně jako u počítačů průmyslových, zařízení doprovázející svého uživatele nehledě na okolnosti a prostředí. V naší nabídce tak můžete najít odolné notebooky, tablety, PDA či smartphone, které vydrží pracovat v teplotách hluboko pod bodem mrazu, nebo na prudkém slunci; v poušti i v prudkém dešti.
 
Jedná se o spolehlivé společníky pro práci v terénu, na stavbách, v nebezpečném prostředí nebo v místech zvýšeného namáhání chemikáliemi a mechanickými vibracemi.
 
 

  ODOLNÉ TABLETY

 
Tablety, stejně jako smartphony dnes již patří k naší kultuře zcela neodmyslitelně, nicméně vnímání tabletů pouze jako zařízení pro poskytování interaktivní zábavy by bylo veskrze špatné, neboť jak uvidíte níže, odolné tablety pro pracovní účely jsou více než šikovnými asistenty prakticky v každé firmě nebo provozu a dokáží velmi zefektivnit pracovní postupy, aniž by trpěly zhoršenými pracovními podmínkami, hrubějším zacházením, nebo přítomností kapalin a chemikálií.
 
Hlavním rozdílem mezi tablety komerčními a průmyslovými je v samotné konstrukci, která musí zajistit především mechanickou odolnost. Proto jsou průmyslové tablety povětšinou vybaveny vnitřním kovovým rámem, který zabraňuje poškození komponent díky neopatrné manipulaci nebo otřesům. Svrchní vrstvu pak tvoří speciální plasty, které jsou otěruvzdorné a netrpí stárnutím z UV ozařování. To vše je vodotěsně uzavřeno, aby se zabránilo vniknutí vody při práci v prostředí s vysokou vlhkostí, nebo na dešti ve venkovních prostorách. To vše je samozřejmě dodáváno v širokém spektru vybavení a dostupných Operačních systémů.
 
V našem sortimentu máte na výběr ze širokého spektra možností i značek jako jsou Motorola, Panasonic, Getac a Winmate. Tito všichni tvoří dohromady ucelenou skupinu zařízení, ze které se vždy vyberete nehledě na zamýšlené užívání nebo své finanční možnosti a preference výrobců.
 
Hlavní přednosti odolných tabletů:
- kompaktnost
- mechanická odolnost
- vysoké stupně krytí IP
- široký výběr OS
- kvalitní dotyková ovládání
- dlouhá výdrž baterie
- velký rozsah pracovních teplot

 
 
 
 

  Nabídka tabletů

 

ICECARE-05

5" TI Sitara AM3715, WiFi, Bluetooth, HF/UHF RFID 13.56 MHz, OS Android 4.1.2

ICECARE-07

7" TI Sitara AM3715, WiFi, Bluetooth, GPS, WCDMA/HSDPA/GSM, 1D/2D čtečka čárových kódů, HF RFID 13.56 MHz, OS Android 4.1.2

Z710

7" Dual Core 1 GHz, GPS, 3G HSPA+, WiFi, BlueTooth, 1D/2D čtečka čárových kódů, HF RFID, OS Android 4.1

M700D

7" Atom N2600, GPS, 3G, WiFi, Bluetooth, Windows Embedded Standard 7

BumbleBee

7" ARM Cortex A9, WiFi, 3G, LTE, NFC, GPS, Bluetooth, 1D/2D čtečka čárových kódů

M970D

9.7" Atom N2600, 3G/GPS, WiFi, Bluetooth, Windows Embedded Standard 7

UNIQ

9.7" Atom Z670, WiFi, 3G modul, G-senzor, L-senzor, Bluetooth

ICEROCK3

10.1" Atom N2800, GPS, WiFi, Bluetooth, UMTS / HSUPA, 1D/2D čtečka čárových kódů, RFID 13.56 MHz, Windows Embedded Standard 7

ix104c5

10.4" Core i7, WiFi, Bluetooth, GOBI 3000, Windows 8

F110

12.6" Core i5-4300U / Core i7-4600U, GPS, GOBI 5000, Bluetooth, RFID, čtečka karet Smart Card/ Micro SD, 1D/2D čtečka čárových kódů, 2x baterie, Win 7 Pro
 
 
 Mikuláš Müller (produktový manažer)
Mapa stránek