Průmyslové počítače a speciální PC systémy
E-shop Novinky O společnosti Realizované projekty Ke stažení Zaměstnání Kontakty

ODOLNÉ NOTEBOOKY

Robustnost | Prachutěsnost | Voděodolnost | Otřesuvzdornost

 
Notebooky, které znáte z obchodů a televizních reklam v našem portfoliu nenaleznete. Naší devízou jsou, stejně jako u počítačů průmyslových, zařízení doprovázející svého uživatele nehledě na okolnosti a prostředí. V naší nabídce tak můžete najít odolné notebooky, tablety, PDA či smartphone, které vydrží pracovat v teplotách hluboko pod bodem mrazu, nebo na prudkém slunci; v poušti i v prudkém dešti.
 
Jedná se o spolehlivé společníky pro práci v terénu, na stavbách, v nebezpečném prostředí nebo v místech zvýšeného namáhání chemikáliemi a mechanickými vibracemi.
 
 

  ODOLNÉ PDA, MDA A SMARTPHONE

 
Kromě odolných notebooků a tolik žádaných tabletů Vám také nabízíme zodolněné PDA (Personal Digital Assistent), MDA (Mobile Digital Assistant) a Smartphone. To vše od světového výrobce zodolněných průmyslových a vojenských notebooků společnosti GETAC.
 
Tyto kapesní počítače byly vyvinuté pro používání v terénu. Nepoškodí je ani stříkající voda, ponoření do vody, okolní prach, ani pád z výšky 180 cm. Plně odolný počítač disponuje standardy MIL-STD-810F a má krytí až IP69.
 
Mezi volitelně vybavení patří již tolik potřebný GPS modul, Bluetooth, RFID čtečka, čtečka čárových kódů, čtečka karet 3 v 1, fotoaparát s autofokusem, WWAN 3.5G (HSDPA / WCDMA / EDGE / GPRS / GSM) a jiné.
 
Jsou vybaveny operačním systémem Microsoft Windows Mobile ® 6.5. Displej kapesního počítače o velikosti 3,5" nabízí vynikající čitelnost za jakýchkoliv světelných podmínek. Getac Vás potěší také provozní dobou, která dosahuje 12 hodin, což postačuje pro celodenní práci v terénu. Navíc, baterii lze vyměnit za provozu, bez nutnosti vypnutí sytému, a to díky technologii LiveSupport™.
 

 
 
 
 

  Nabídka produktů

 

 

 

 
 Mikuláš Müller (produktový manažer)
Mapa stránek