Průmyslové počítače a speciální PC systémy
E-shop Novinky O společnosti Realizované projekty Ke stažení Zaměstnání Kontakty

Skladovací prostory Laufen

vybavení vysokozdvižných vozíků all-in-one počítači

 

 
 
 
 
Místo realizace: Bechyně (Jihočeský kraj)
 
Dodavatel: AutoCont IPC a.s. 
 
Investor: Laufen CZ s.r.o.
 
 
 
Značku Laufen mnoho z nás podvědomě zná, tento výrobce koupelnové keramiky vystupující u nás pod značkami Laufen, Jika a Roca se však mnohým z nás vybaví velmi rychle, neboť většina z nás jejich produkty využívá den co den. Díky své dlouholeté tradici pak tvoří také nedílnou součást české ekonomiky.

Od roku 1999, kdy se společnost Laufen CZ stala součástí společnosti ROCA Sanitario, S.A. (největší výrobce keramiky na světě), je v neustálém ekonomickém růstu. Protože má firma plán dlouhodobého udržitelného růstu, jedná se o stabilního a silného partnera s vizí, kterou mu naše společnost pomáhá realizovat.

V první fázi jsme byli požádáni o vyřešení flexibility skladových zásob a pohybů bez nutnosti složitého papírování. Za tímto účelem bylo realizováno osazení veškerých vysokozdvižných vozíku ve skladu Bechyně pomocí terminálů v podobě 12“ speciálního počítače UPC od společnosti iEi, který doplněn o vhodnou klávesnici plní funkci skladového hospodářství a díky komplexnímu propojení s WiFi sítí jsou tyto terminály nedílnou součástí software pro správu skladových zásob.

Tímto pomáhají skladníkům jak lokalizovat zboží na ploše skladu, tak jej i flexibilně přemístit a zavést toto do záznamů přímo při dané operaci, čímž se eliminuje většina chyb způsobených zaznamenáváním a pozdější replikací daných údajů.

V další fázi projektu je pak naplánováno nasazení speciálních počítačů na úsek kontroly kvality a třídění, jejichž jeden prototyp byl již dodán.
 
 
 
 
 
         
 
 
V případě zájmu o bližší informace k projektu se můžete obrátit na projektového manažera Mikuláše Müllera.
Mapa stránek